Pøihlásit    RejstŘík
nákupní vozík

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

div>

S více než 8 let zkušeností s prodejem na ulici jsme začali prodávat on-line v roce 2002 Specializujeme se na levné velkoobchodní podnikání na internetu. 8 let jsme sledovali naše poslání, aby se vaše zkušenost s nakupováním, jak pohodlné a obohacující jak je to možné, a tisíce spokojených zákazníků jsou důkazem našeho Ăşspěchu. Jsme má zaslouženou pověst Od spuštění v roce 2002 pro dovolujeme svým zákazníkům zajistit spokojenost je 100% záruka!

Naším posláním je:

# Nabízejí rozsáhlé rozsahy pro vysoce kvalitní výrobky za velkoobchodní ceny.

# Rychlá expedice. Většina objednávky budou odeslány, jakmile přijmeme vaši platbu. doručit až ke dveřím v rámci vysoké koncovou cenu

# Nabídněte promptní, profesionální zákaznický servis. Vaše otázky a připomínky jsou velmi důležité pro nás!

# Vaše zkušenost s nakupováním, jak pohodlné a obohacující jak je to možné.

# Nabízíme slevy pro naše velkoodběratelům na základě našich přijatelné ceny.

# Provádíme průběžnou pomoc. Chceme, abyste se znovu a znovu.

Vám umožĹˆuje velmi snadný a hladký postup při objednávání, i když jste nikdy objednávku na internetu předtím. Obdržíte potvrzovací e-mail po zadání objednávky a potvrzovací e-mail s přepravní sledovací číslo poté, co jsme loď Vaší objednávky. Můžete sledovat stav objednávky v našem on-line objednávkového systému sledování.

Nikdy se tě ve tmě o stavu vaší objednávky. Zajímá vás, co se děje s vaší objednávkou, nebo v kolik hodin Vám bude zásilka doručena? Můžete použít náš on-line systém sledování objednávek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby viděli, co současný stav vaší objednávky.

Jsme dobře řízené korporace a jedna společnost můžete důvěřovat. Už nikdy nebudete muset procházet celou promenádu ​​a čekat ve frontě na přeplněném obchodě se vypořádat s znuděným nebo ctižádostivý prodejců, aby si nejnovější a nejžhavější styly. Dodáváme je přímo k vašim dveřím. Pokud se tyto položky nebyly perfektní pro váš nákup, můžete je vyměnit (v novém za zcela nenošené stavu do 14 dnů), a budeme rádi, které vám pomohou vybrat si náhradní pár, nebo vám vrácení peněz od svého původního způsobu platby. Pro mezinárodní nákupy, jsme navrhli konkrétní mezinárodní nákupní košík a nabízí mezinárodní objednávky služby on-line. Všechny mezinárodní objednávky jsou dodávány EMS, UPS, TNT nebo DHL. Většina našich mezinárodních klientů přijímat své výrobky do jednoho týdne.

Některé Velké Důvody pro nákupy s námi:

* Byli jsme v podnikání pro více než 8 let na různých zboží Máme více než 10.000 položek zásob a zkušenosti, aby odpovídal.

* Máme odborné a specializované služby pro zákazníky tým, který vám pomůže na každém kroku zadání objednávky a případné dotazy můžete mít. Kontakt na náš zákaznický servis poštou.

* Máme 100% bezpečné online platba ověřena naším SSL zabezpečený server certifikát a vzít Visa, MasterCard. A nepřejímáme PayPal taky.

Přátelský, efektivní a znalý personál. Máme opravdovou vášeň pro zboží, které prodáváme!

Přeji vám mít dobrý čas tady!