Pøihlásit    RejstŘík
nákupní vozík

Prohlášení o ochraně osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Jsme bere ochranu soukromí informací o uživatelích a zákazníky v místě pro zákazníky velmi vážně. Přečtěte si prosím následující zásady pochopit, jak budeme zacházet vaše osobní údaje, když používáte tyto stránky.

Jaké osobní údaje sbíráme?

Jak je uvedeno podrobněji níže, jsme shromažďuje osobní údaje, které poskytnete při používání internetové nákupní webové stránky ("web"). K těmto informacím patří jméno a příjmení, e-mailovou adresu a telefonní číslo, když si vytvoříte účet. Můžete procházet tuto stránku bez vytvoření účtu, ale budete muset vytvořit účet, když si koupíte něco, a tak, aby bylo možné využít pro sledování objednávky a další služby našich webových stránek. Můžeme Vás požádat o potvrzení své osobní informace, když budete kontaktovat náš zákaznický servis. To nám umožní chránit důvěrnost na základě ověření vaší identity.

Internet-shopping není záměrně shromažďovat osobní údaje o dětech mladších 13 let Pokud jste mladší 18 let, ale nejméně 13 let věku, můžete použít tento web jen pod dohledem rodičů nebo zákonného zástupce, který s tím souhlasí, aby být vázán na našich webových stránkách podmínkami použití.

Jak můžeme chránit vaše soukromí?

Bezpečnost vašich osobních informací je pro nás velmi důležitý. Nikdy jsme se prodat nebo pronajmout Vaši osobní údaje třetím stranám za žádných okolností. Vážíme si vaší důvěry velice dobře, a bude pracovat na ochranu bezpečnosti a soukromí, jakýmkoliv osobním údajům, které nám poskytnete, a bude používat pouze jako jsme popsali v naší politikou ochrany soukromí.

Naše soukromí praxe budou průběžně hodnoceny na základě nových technologií, obchodních zvyklostí a potřeb našich zákazníků. Jak jsme se aktualizovat a rozšířit naše služby naše Zásady ochrany osobních údajů se mohou vyvíjet. Zkontrolujte prosím tuto stránku aktualizací pravidelně. Vezměte prosím na vědomí použitím nebo registraci s našimi stránkami, nebo tím, že osobní údaje, souhlasíte s dodržováním platných podmínek našich soukromých údajů. Budeme se uvede v horní části politiky, když byly provedeny revize pozdě.

Návštěvou těchto stránek, dáváte najevo svůj souhlas s těmito Zásadami ochrany soukromí, pokud jde o non-osobní identifikační údaje. Tím, že osobní údaje prostřednictvím těchto stránek, dáváte najevo svůj souhlas s těmito Zásadami ochrany soukromí, pokud jde identifikovatelných informací. Pokud nesouhlasíte s ničím, co je popsáno v těchto Zásadách, můžete přestat používat webové stránky. Vaše další používání kterékoli části webových stránek po zveřejnění změn zásad ochrany osobních údajů bude představovat svůj souhlas s těmito změnami.